Верифицированный профиль
4
Года опыта
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
23
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
39
Последний визит на сайт
вчера

Портфолио реализованных объектов (38)

  • продано
    43 000 $
    1 005 $/м²

    Береговая ул., 34

    БЕЗ КОМИССИИ Княгинин
    2 комнаты
    43 / 27 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1971 год постройки
    2 мес. назад
    Продаж двохкімнатної квартири, Хороше розташування — Івано-Франківськ, Вул.Берегова 34. Поверх 4/5 Загальна площа квартири — 42.8 кв.м. Житлова площа — 27.3 кв.м. Площа кухні — 6 кв.м. Наявний балкон. У квартирі централізоване опалення. Вартість нерухомості 43000 $.
  • продано
    46 000 $
    917 $/м²

    Кардинала Любомира Гузара ул., 7

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Центр
    2 комнаты
    50 / 26 / 8 м²
    этаж 1 из 4
    2 мес. назад
    Терміново!!! Продається 2к квартира, В центрі навпроти Бастіону Вул.Л.Гузара, Поверх 1/4 Цегляний будинок, Індивідуальне газове опалення, Квартира світла охайна,без меблів.
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Бельведерская ул., (Будинок 2)

    1 комната
    42 / 16 / 15 м²
    этаж 10 из 12
    2024 год постройки
    2 мес. назад
    Здається 1кім квартира в центрі міста Функціональне планування: окрема спальня, простора кухня та відкритий балкон/лоджія з краєвидом на місто. Оснащення: • Кондиціонер на охолодження та обігрів. • Велике двоспальне ліжко • Вбудована кухня + техніка (плита / духовка / мікрохвильова піч / холодильник / витяжка) • Пральна машина, • Інтернет • Індивідуальне опалення (2-контурний котел) + підігрів підлоги • Закрита територія • Спокійний внутрішній двір Перегляд за попередньою домовленістю.
  • продано
    44 500 $
    895 $/м²

    набережная Василия Стефаника ул., 8

    БЕЗ КОМИССИИ Княгинин
    3 комнаты
    50 / 30 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    2 мес. назад
    Продається 3х кім квартира Вул.Набережна Поверх 4/5 Цегляний будинок 3 окремі кімнати,з балконом, Вікна металопластикові. Централізоване опалення. Вхідні двері замінено.
  • продано
    25 500 $
    1 342 $/м²

    Осипа Сорохтея ул., 28б

    БЕЗ КОМИССИИ Опришивцы
    1 комната
    19 / 11 / 8 м²
    этаж 3 из 5
    1 мес. назад
    Продається 1 кім квартира Район Вел Марту Вул.Сорохтея 28б Площа: 18м2 Санвузол з душовою кабіною, Власна кухня з холодильником ,варильною поверхнею,пральною машинкою. Локація:поруч Вел Март, район парку – тиха зелена зона з чудовою інфраструктурою Стан охайний Є тепла вода,бойлер,інтернет, Замінено електропроводка 250W, сантехніка, Поруч є все необхідне: магазини, зупинки, аптеки, навчальні заклади, місця для відпочинку. Відмінний варіант для інвестиції для власного проживання чи здачі в оренду! Ціна 25 500$
  • продано
    27 000 $
    1 189 $/м²

    набережная Василия Стефаника ул., 38

    1 комната
    23 / 11 / 5 м²
    этаж 1 из 9
    2 мес. назад
    Продається 1к квартира ,кухня-студія, Під ремонт, Поверх 1 /9 Є балкон, Основні ремонтні роботи зроблено, Замінено електропроводка,сантехніка, Поштукатурено коридор,ванна. Є новий бойлер,душова, За більш детальною інформацією прошу телефонувати.
  • продано
    54 500 $
    1 652 $/м²

    Гната Хоткевича ул., 79

    БЕЗ КОМИССИИ Брати
    1 комната
    33 / 16 / 8 м²
    этаж 6 из 9
    3 мес. назад
    Продаж 1-кімнатної квартири з євроремонтом вул.Хоткевича, Івано-Франківськ Площа: 33 м² Поверх: 6/9 Санвузол: суміжний Опалення: індивідуальне газове Стан: сучасний євроремонт Локація: Поруч парк , супермаркети, школи, садочки, зручна транспортна розв’язка.
  • продано
    65 000 $
    1 512 $/м²

    Высочана ул., 18

    1 комната
    43 / 30 / 11 м²
    этаж 8 из 14
    4 мес. назад
    Топ локація! Під інвестицію! Продаж просторої однокімнатної квартири з ремонтом в ЖК Містечко Центральне, вул.Височана Квартира внутрішня, сонячна. Власник в квартирі доробляє ремонт в світлих пастельних тонах з якісних дорогих матеріалів. Оглядати квартиру можна в зручний для Вас час. Загальна площа квартири- 42,9 м2, жила- 21 м2 , кухня-11,1 м2. Поверх 8/14 Будинок зданий, запущені всі комунікації, встановлений сучасний ліфт. Закрита територія, відео нагляд території. Сучасний комплекс з розвиненою інфраструктурою, підземний паркінг, спортивні та дитячі майданчики, торговий центр, школа, садок. Хороша локація та інфраструктура. Ідеально підійде як для власного проживання, так і...
  • продано
    85 000 $
    1 269 $/м²

    Орлика Пилипа ул., 11

    БЕЗ КОМИССИИ єВідновлення Южный бульвар
    2 комнаты
    67 / 34 / 12 м²
    этаж 5 из 8
    4 мес. назад
    Продам 2-кімнатну квартиру в центрі міста. Вул.П.Орлика Квартира має гарне планування з двома балконами, У квартирі зроблено сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів. Індивідуальне газове опалення. Квартира укомплектована меблями та технікою,всі меблі і техніка залишаються. Комфортний 5-поверх. Двір вільний від авто, з дитячими та спортивними майданчиками для активного дозвілля Ваших діток. Огляд у зручний для вас час Деталі інтер’єру: Продам 2-кімнатну квартиру в центрі міста. Вул.П.Орлика Квартира має гарне планування з двома балконами, У квартирі зроблено сучасний ремонт з використанням якісних матеріалів. Індивідуальне газове опалення. Квартира укомплектована меблями та технік...
  • продано
    62 500 $
    1 056 $/м²

    Национальной Гвардии ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Арсенал ЖК Central Park
    2 комнаты
    59 / 24 / 22 м²
    этаж 2 из 10
    5 мес. назад
    Продаж 2х - кімнатної квартири ЖК "Central Park" РОЗТЕРМІНУВАННЯ ! Продаж 2х- кімнатної квартири в ЖК “Central Park” Мрія про комфортне життя в самому серці міста — ближча, ніж здається! Пропонуємо стильну 2-кімнатну квартиру у третій черзі престижного комплексу, із видом на затишний внутрішній двір та вулицю Національної гвардії. Характеристики квартири: • Площа: 59.2 м² — ідеальне планування для пари чи молодої сім’ї • Поверх: 2/10 — зручно, комфортно, без надмірної висоти • Перший під’їзд — мінімум сусідів, максимум тиші • Закрита територія — безпека та спокій для вас і дітей • Підземний та гостьовий паркінг — більше не шукатимете місце для авто Квартира готова до втілення ваших ідей:...
  • продано
    67 000 $
    1 438 $/м²

    Августина Волошина ул., 2-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Арсенал ЖК Диброва Парк
    1 комната
    47 / 26 / 13 м²
    этаж 2 из 10
    2024 год постройки
    4 мес. назад
    Продаж однокімнатної квартири в новобудові поряд парку та озера,вул.А.Волошина,"ЖК"Діброва парк".Простора та затишна квартира,загальною площею-46.6 м2.,зручний третій поверх.Індивідуальне електричне опалення,підігрів підлоги,бойлер,лічильники на всі комунікації.Квартира укомплектована меблями та побутовою технікою. Ідеальна інвестиція,як для власного проживання,так і під здачу в оренду. Хороша локація та інфраструктура.Телефонуйте,для обговорення всіх деталей та огляду квартири у зручний для вас час.
  • продано
    31 500 $
    978 $/м²

    Осипа Сорохтея ул., 37б

    БЕЗ КОМИССИИ Арсенал
    1 комната
    32 / 17 / 6 м²
    этаж 4 из 5
    1995 год постройки
    9 мес. назад
    Продаж 1к. Центр - вул. Сорохтея, 4/5 поверх Індивідуальне опалення,Поруч міський парк, озеро, центр, зупинки транспорту, супермаркети, дит.садок, школа. Затишний, внутрішій двір.
  • продано
    47 000 $
    1 175 $/м²

    Химиков ул., 35

    1 комната
    40 / 17 / 11 м²
    этаж 10 из 11
    6 мес. назад
    ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ ОДНОКІМНАТНОЇ КВАРТИРИ! вул. Хіміків, 35, ЖК Галицький-1 Однокімнатна квартира площею 40 м², розташована на 10 поверсі 11-поверхового будинку. Будинок зданий в експлуатацію. Основні характеристики: двостороннє планування; суміжний санвузол; незавершений ремонт (можна довести під себе); сонячна сторона світла, тепла квартира. Інфраструктура: Поруч є все необхідне школи, садочки, поліклініка, річка Бистриця, до Німецького озера 10 хвилин пішки, до центру міста близько 15 хвилин. Розташування біля новозбудованого Пасічнянського мосту. Згорнути Помешкання: Двері шириною понад 90 см Під'їзд: Ліфт зі звуковим супроводом Вхід в будинок: Вхід без порогів Двір: Вхід в укриття бе...
  • продано
    43 500 $
    640 $/м²

    Тихого, 1

    БЕЗ КОМИССИИ
    68 / 33 / 10 м²
    1 этаж
    8 сот
    2 комнаты
    1980 год постройки
    7 мес. назад
    У селі Павлівка продається будинок з ділянкою 8 сот. Нова асвальтована дорога. До центру міста 4 кілометри Газовий 2х контурний котел. Централька каналізація, скважина якісної питної води Підсобні приміщення, гараж,літня кухня,сарай Магазин, школа, садочок поряд.
  • продано
    64 000 $
    1 257 $/м²

    Опришивецкая ул., 18

    БЕЗ КОМИССИИ Опришивцы
    2 комнаты
    51 / 28 / 9 м²
    этаж 4 из 9
    2022 год постройки
    7 мес. назад
    Затишна, простора, компактна та світла 2-кімнатна квартира з ГАРНИМ КРАЄВИДОМ в зданому будинку ЖК Опришівська Слобода, від якісного забудовника Ярковиця. З дизайнерським ремонтом, Загальна площа 50,9 м кв., Містечко повністю закритого типу, достатня кількість паркомісць, є дитячі та спортивні майданчики, зона відпочинку та барбекю, магазини. Всього 15 хв на громадському транспорті до центральної частини міста (5хв. пішки до зупинки). Квартира знаходиться на 4 поверсі з 9, гарне компактне планування, вікна дивляться на Схід і на Південь, тепла та сонячна. На кухні є лоджія та вже встановлений котел, підключені всі комунікації, працює ліфт, будинок частково заселений. На території є державний...
  • продано
    33 000 $
    1 435 $/м²

    Станіславська ул., 7

    БЕЗ КОМИССИИ Центр
    1 комната
    23 / 16 / 7 м²
    этаж 1 из 2
    7 мес. назад
    Терміновий продаж однокімнатної квартири в самому центрі міста по вул.Станіславська поруч Ратуші та Стометрівки. Ідеально підійде як для власного проживання, так і під здачу в оренду. Будинок є пам'яткою архітектури 17-18 ст. Поверх 1 Площа 23 м2 Індивідуальне газове опалення. Всі меблі і техніка залишаються. Документи більше 3-х років. Для детальної інформації та стосовно огляду квартири, телефонуйте!
  • продано
    67 000 $
    1 438 $/м²

    Августина Волошина ул., 2-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Арсенал ЖК Диброва Парк
    1 комната
    47 / 26 / 13 м²
    этаж 2 из 10
    2024 год постройки
    6 мес. назад
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.